Jansen Display
StreamLine Digital Kiosk With 32" Samsung Screen Black
-
- 30 degrees angle for easy content readability
- Sleek design with a profile thickness of 25 mm
- With touch functionality
- € 2.932,87 Ex Tax
- Inc Tax € 2.932,87
In production , earliest shipping date on Thursday 30.04.
- 3 pcs € 2.874,22
- 6 pcs € 2.815,57
- 9 pcs € 2.698,25
Send your request to quotation@showdowndisplays.eu
Please sign in to our Reseller Platform Sign in is required to add items to the cart
Email
Password
Ultra-thin look
Share essential information, interactive videos or maps that guide visitors effortlessly with the StreamLine Digital Kiosk. Featuring a 32” Samsung UHD screen with touch foil, it brings interaction in a beautifully slim design. The steel frame with fingerprint-resistant black finish keeps it looking flawless in busy spaces. Plug & play your content 24/7 via USB, or manage it remotely with optional Samsung VXT CMS!
| Specifications | |
| Assembled product | |
| Assembled product weight (kg) | 35,5 |
| Assembled product width (mm) | 745 |
| Assembled product depth (mm) | 600 |
| Assembled product height (mm) | 1300 |
| Packaging unit | Piece |
| Weight (kg) | 38,3 |
| Packaging unit width (mm) | 653 |
| Packaging unit depth (mm) | 565 |
| Packaging unit height (mm) | 1140 |
| Packaging unit | Pallet |
| Number of pieces | 2 |
| Weight (kg) | 100 |
| Packaging unit width (mm) | 800 |
| Packaging unit depth (mm) | 1200 |
| Packaging unit height (mm) | 1284 |
| Version | Single sided use |
| Warranty (months) | 24 |
| Electrical energy | Yes |
| Voltage (V) | 100 - 240 V |
| Wattage | 72 W |
| Colour | Black |
| Visible size (mm) | 698,4 x 392,85 mm |